1000+

zrealizovaných obchodov

11

ročná história a skúsenosti

50+

nehnuteľností v ponuke

Našim klientom poskytujeme nadštandartný servis v oblasti nehnuteľnosťami.

Väčšina realitných kancelárií Vám vie poskytnúť služby typu predaj, kúpa, prenájom nehnuteľnosti, poprípade právne či finančné poradenstvo. My sa špecializujeme na oveľa viac. V našom pozadí je vlastná stavebná firma, ktorá nám dodáva všetky potrebné informácie o jednotlivých nehnuteľnostiach a ich reálnom stave.


Vieme dokonale posúdiť v akom stave je dom - byt - komerčný priestor. V prípade, že si nehnuteľnosť vyžaduje rekonštrukčné, alebo dokončovacie práce, vieme vyčísliť všetky potrebné investície na opravu a dokončenie.V prípade záujmu ich vieme zrealizovať podľa vašich predstáv.


Ak sa rozhodnete pre kúpu pozemku s úmyslom stavať nehnuteľnosť, sme nápomocní pri výbere pozemku, vybaveniu stavebného povolenia, dotiahnuť inžinierske siete na pozemok a nakoniec zrealizujeme aj samotnú výstavbu objektu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.